Šeštasis pojūtis | Kiti priedai
862
post-template-default,single,single-post,postid-862,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Kiti priedai

Dažnai žvakės, ypatingai parafino, yra gaminamos pasikliaujant į pagalbą įvairiausius skirtingos kilmės priedus, kurie vienaip ar kitaip pagerina žvakės degimo kokybę. Pateikiame populiariausius priedus, kurių reikėtų saugotis:

Stearino rūgštis – tai pavojinga riebalinė cheminė medžiaga (gyvūnų taukų ir kai kurių augalinių riebalų mišinys) dedama į parafino žvakes, kad padidintų žvakės degimo temperatūrą ir prailgintų degimo laiką.

„Vybar“ – tai polimerinė medžiaga pastaruoju metu dažnai naudojama kaip stearino rūgšties pakaitalas. Be to, kad prailgina žvakės degimo laiką, ši medžiaga suteikia spalvoms ryškumo ir padeda „sulaikyti“ kvapniuosius aliejus vaške (apsaugo nuo susisluoksniavimo). Tai leidžia naudoti iki trijų kartų daugiau kvapniojo aliejaus.

Mikrokristalinės medžiagos yra išgaunamos iš naftos ir yra maišomos į žvakių sudėtį su tikslu pagerinti vaško struktūrą: suteikti blizgesio, pagerinti spalvos vientisumą ir pan.

UV stabilizatorius – šis cheminis priedas padeda apsaugoti žvakes nuo spalvos išblukimo dėl ultravioletinių spindulių.

Žvakių dažai bene dažniausiai naudojamas žvakių priedas. Absoliučiai didžioji dalis naudojamų dažų yra sintetinės kilmės, tačiau tai nereiškia, jog jie būtinai pagaminti iš kancerogeninių medžiagų. Šeštojo pojūčio dažai yra eko-draugiškos sudėties, kadangi jų sudėtyje nėra naftos ar naftaleno produktų bei nėra NEI vieno ingrediento, kuris įeitų į Kalifornijos įstatymo („Proposition 65“) medžiagų sukeliančių vėžį sąrašą, todėl yra visiškai saugūs naudojimui. Kad panaikintumėm bet kokias mūsų klientų dvejones masažinių žvakių gamyboje nenaudojame net ir eko-draugiškų dažų (nors jie ir yra patvirtinti, kaip neturintys jokio šalutinio poveikio). Žvakės yra sojų vaško atspalvio.

Šeštasis pojūtis pataria:: kadangi nei ant vienos žvakės nėra privaloma pažymėti nei pačios žvakės, nei jos dagties sudėties, reikėtų labai atidžiai apžiūrėti perkamą žvakę. Geriausias variantas būtų rinktis žinomo gamintojo,kuris nurodo savo žvakių sudėtį bičių arba sojų vaško žvakes.

No Comments

Post A Comment