Šeštasis pojūtis | Naujiena3
681
page-template-default,page,page-id-681,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Dėl 2% paramos skyrimo

 

Visose viešose erdvėse šmėžuoja prašymai dėl 2 proc. paramos. Kažkam pinigai reikalingi sporto salės renovacijai, kažkam įsigyti naujus kompiuterius, padėti skurdžiai gyvenančioms šeimoms ar sergantiems vaikams.

Kiekvienas prašymas turi tikslą. Mūsiškis taip pat.

Mūsų noras – dovanoti vaikams supratimą apie draugystę ir atsakomybę. Mintyse sudėliotas, po truputį gimstantis projektas „Aš galiu būti tavo draugu“ laukia Jūsų paramos. Mūsų tikslas, kad projekte dalyvaujantys vaikai išmoktų mylėti, saugoti ir svarbiausia – taptų atsakingu už save mažesnio, dėmesio, rūpesčio ir meilės reikalaujančio keturkojo bičiulio draugu. Supratimas, kad keturkojis bičiulis yra ne tik žaislas, bet didelė atsakomybė taptų begalinio noro auginti namuose šuniuką ar kačiuką, pasekmė.

Tam reikia Jūsų pagalbos, tam reikalinga Jūsų 2 proc. parama.

Prisidėti galite užpildydami FR0512 v3 formą (http://deklaravimas.vmi.lt), rašant paramos gavėjo tipą (E1 langelyje pasirenkant skaičių 2) ir kodą (E2 langelyje įrašant 304272278).

Pradėjus įgyvendinti projektą, visa jo eiga bus skelbiama facebook‘o paskyroje – VšĮ Šeštasis pojūtis; instagram‘o paskyroje – sestasispojutis ir internetiniame puslapyje www.sestasispojutis.lt

 

Nuoširdus ačiū už jūsų pagalbą

Jūsų Šeštasis pojūtis.