Šeštasis pojūtis | Projektai
526
page-template-default,page,page-id-526,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Projektas „Aš galiu būti tavo draugu“

PAGALIAU!

Balandžio 04 d. startuojame su Projektu „Aš galiu būti tavo draugu“. Bendradarbiaujant Kauno Kazio Griniaus progimnazijos 4 c klasės mokiniams ir “Penkta koja” gyvūnų prieglaudos

darbuotojams, organizuojame kelionę pas prieglaudoje esančius keturkojus bičiulius. Kelionės metu vaikai aplankys prieglaudos augintinius, kuriems padovanos surintą maistą bei būtiniausius reikmenis. Jie turės galimybę patys pamatyti kokie gyvūnai yra laikomi, pamatys, kaip jie yra maitinami, tvarkomi, darbuotojai supažindins su prieglaudos kasdienybe, atsakys į vaikų klausimus.

Šio projekto tikslas ne tik suteikti prieglaudai bei jos gyventojams būtiną pagalbą, tačiau ir vaikų pažintis su gerų darbų kultūra, socialinio sąmoningumo ir atsakingumo skatinimas per ryšį su keturkojais, prieglaudose gyvenančiais, bičiuliais.

Juk vaikai – tai mūsų ateitis!

O kaip mums sekėsi, pamatyti galėsite jau visai netrukus! 😉

 

Papildyta

 

O sekėsi mums puikiai! Esame dėkingi vaikams už gerą elgesį, atidumą, parodytą susidomėjimą ir susirūpinimą, auklėtojai – už pagalbą kelionės metu, prieglaudos darbuotojoms – už įdomius pasakojimus, supažindinimą su prieglaudos augintiniais ir jų istorijomis. Tikime, jog šiuo projektu ne tik visi prisidėjome prie keturkojų kasdienybės pagerinimo, tačiau ir prie vaikų sąmoningumo ugdymo:)

o čia keletas akimirkų iš mūsų kelionės:)