Šeštasis pojūtis | Apie mus
323
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-323,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Apie mus

Esame jauna, 2016 metais įkurta įmonė „Šeštasis pojūtis“, patys siekiantys ir padedantys kitiems siekti pažinti, atrasti ir pajusti tai, ką nevisuomet galima pajusti mūsų penkiais jutiminiais pojūčiais. Pirmasis mūsų žingsnis to link buvo saviugdos seminarų bei paskaitų rengimas bei skaitymas. Surinkę gausią teorinę medžiagą, atrinkę paprastus pavyzdžius iš mus supančio kasdienio pasaulio, remdamiesi asmenine patirtimi bei žiniomis, dalindamiesi nesudėtingais patarimais stengėmės padėti efektyviai planuoti bei valdyti savo laiką, išlikti susikaupusiems įtemptose, stresinėse situacijose, nepasiduoti vis labiau pasaulį apimančiam stresui ir chaosui bei visuomet išlikti pozityviems ir optimistiškiems. Sulaukę teigiamų įvertinimų bei įkvėpti paskatinimų, judėjome toliau ir taip atradome nepaprastai žavingą bei net kiek paslaptingą aromatinių bei masažinių žvakių pasaulį.

 

Savo veikloje didelį dėmesį skiriame žmonių sveikatingumui. Mūsų netolima vizija – grupinių ir individualių sveikatinimo užsiėmimų organizavimas, kurių metu licencijuoti treneriai didžiausią dėmesį skirs žmonių, ypač vaikų ir paauglių,  fizinio aktyvumo bei fizinės būklės gerinimui. Grupiniai užsiėmimai bus orientuoti bendros informacijos pateikimui, supažindinimui su tuo, kas tai yra sveikatinimas, kaip sveikai bei saugiai sportuoti, kokie yra skirtingi treniruočių tipai, kada ir kuriuos iš jų reikėtų pasirinkti ir pan. Tuo tarpu individualūs užsiėmimai bus orientuoti į atskirus žmonių poreikius ir jų metu sprendžiamos individualūs klausimai.

 

Be abejo, nepamirštam ir mūsų ateities – vaikų. Planuojame organizuoti išvykas, rengti aktyvaus poilsio, pažintines vaikų stovyklas. Taip pat,  aktyviai bendradarbiaudami su mokyklomis, įtrauksime mūsų mažuosius į įvairius socialinius projektus kurių metu vaikai bus mokomi bei skatinami elgtis atsakingai, padėti kitiems, supažindinami su įvairiomis socialinėmis problemomis ar tiesiog smagiai leisim laiką būdami kartu. Dideliam džiaugsmui suteikti, kartais reikia visai ne daug.

Kontaktai

Telefono nr.

Direktorius Antanas Alekna
(8-670) 96679

Facebook

VšĮ Šeštasis pojūtis

Adresas

Sodo g. 41, Jieznas,LT-59424 Prienų r.

El. paštas

info@sestasispojutis.lt administracija@sestasispojutis.lt

Turite klausimų, idėjų, pasiūlymų, norite bendradarbiauti – rašykite mums