Šeštasis pojūtis

Viliojanti, užburianti savo magija žvakės liepsna, tarsi pamojus burtininko lazdele, priverčia mus stabtelėti. Trumpam sustabdyti laiką plazdančios žvakės liepsnos šokyje. Įkvėpk ir keliauk po liepsnos pasaulį žvakės nutiestu taku. Būk mūsų šios dienos akimirkos pakeleivis. Eik su mumis kartu saulėtu ir šviesiu taku, pasinerk į kvapų pasaulį – pajuks žvakės skleidžiamą magiją…

Kūnui ir sielai

Apie mus

Šiandienos bėgančiame, skubančiame, lekiančiame pasaulyje norėjome surasti tikrą, natūralų ir energetiškai šiltą produktą. Dirbdami samdomus darbus ieškojom slaptos oazės, kur galėtumėm pasislėpti nuo viso pasaulio, būti tik dviese, virsti kūrėjais, netgi suburti vaikus į bendrą mūsų šeimos burbulą. Visiems kartu įgyvendinti svajones ir atrasti tai, kas mums patiems yra tikra, natūralu ir sveika. Vedini šios minties įkūrėme įmonę Šeštasis pojūtis. Žingsnelis po žingsnelio ėjome nuo minties paleistos ore, žodžių perkeltų ant popieriaus lapo, kurie pamažėl virto tikra apčiuopiama materija – žvake… šiandien ir toliau keliaujame šiuo šviesos keliu, tik spinduliai plečiasi ir neria tolyn link  tvarumo, saikingo vartojimo, bendrystės, buvimo kartu ir … buvimo tiesiog savimi.

Gaminame žvakes pagal individualius užsakymus

Šeštasis pojūtis parduotuvėje neradote žvakės, kurios norite? Turite viziją ir norite susikurti savąją žvakę? O gal planuojate sukurti dovanų rinkinį, kuriam reikalinga žvakė ar nustebinti savo draugų ar artimųjų būrį? 

 

Gaminame žvakes ir pagal individualius užsakymus. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir neabejojame, kad kartu tikrai rasim sprendimą.